o nas

Bartek

Każdy z nas na swój sposób czuje się filozofem i psychologiem, ja dodatkowo mam na to papiery:) Przez kilka lat byłem w zakonie jezuitów. W tym czasie współtworzyłem i prowadziłem wiele rekolekcji (zwłaszcza ignacjańskich) i warsztatów (np. o podejmowaniu decyzji). Towarzyszyłem ludziom duchowo i uczestniczyłem w wolontariatach, które pokazały mi, jak bardzo różnorodne jest ludzkie życie i z jakimi wyzwaniami zmagają się ludzie w różnym wieku.

Głębsze rozeznanie mojego miejsca na świecie pokierowało mnie ostatecznie w stronę małżeństwa. Do skutecznej pracy z ludźmi czułem, że potrzebuję wiedzy i narzędzi, dlatego wybrałem studia psychologiczne. Poza działalnością około ślubną pracuję w ośrodkach terapeutycznych Gedeon Medica i jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w szkole psychoterapii Dialog. Szkoła ta m.in. specjalizuje się w terapii rodzin. Poza tym lubię tańczyć i podróżować.

Kamila

Jestem muzykiem i muzykologiem. Z wykształcenia wiolonczelistką. Na codzień uczę muzyki, śpiewam, komponuję, piszę teksty, głównie utworów chrześcijańskich, sama nie wiem jak to się stało :). W ostatnich latach moje życie się przewróciło do góry nogami i powstały takie inicjatywy jak Skupienie przed ślubem, zespół wokalny Cum Angelis czy brzmienie duszy, czyli nazwa pod którą publikuję moją twórczość muzyczną i nie tylko. W wolnym czasie lubię rysować i chodzić na spacery. Uwielbiam piękne rzeczy oglądać, słuchać, tworzyć, inspirować się. Cały czas Bóg zaprasza mnie do nowych ról – i przyznam, że całkiem mi się to podoba 🙂